Esperal Pruszków

Esperal w Pruszkowie możemy wszyć pod skórę w najlepszych dla Ciebie warunkach, czyli w Twoim domu. Właściwy środek nazywany wśród medyków disulfiramem ma na celu zapobieganie chęci sięgnięcia po alkohol. Jest to jedna z form walki o życie w trzeźwości.

Esperal w Pruszkowie

Mieszkańcom Pruszkowa i okolic proponujemy dojazd do domu i komfortowe wszycie Esperalu. Decyzja musi jednak należeć wyłącznie do pacjenta – nie da się np. wszyć Esperalu alkoholikowi z rodziny lub bliskiego grona przyjaciół. To dlatego, że konsekwencje ewentualnego sięgnięcia po alkohol po przyjęciu wszywki są bardzo poważne.

Działanie Esperalu i alkoholu

Jeżeli pacjent decyduje się na wszywkę alkoholową, musi liczyć się ze skutkami ubocznymi, które pojawią się po ewentualnym wypiciu alkoholu. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim:

  • zły stan psychiczny – lęki i stany depresyjne,
  • wymioty,
  • nudności,
  • bóle głowy i mięśni,
  • zaburzenia oddychania,
  • biegunki.

Stopień nasilenia objawów będzie u każdego pacjenta inny. W niektórych przypadkach może nawet nastąpić zgon.

Jeśli mieszkasz w Pruszkowie lub okolicy i chcesz skorzystać ze środka znanego jako Esperal, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wszywki alkoholowej i podpowiemy jakie inne działania warto podjąć, aby wrócić do życia w całkowitej trzeźwości.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd