Esperal Ząbki

Mieszkasz w Ząbkach i chcesz powrócić do życia w trzeźwości? Wszywka alkoholowa Esperal to jeden z pomocnych środków. Esperal w Ząbkach wszywamy zarówno na terenie placówki, jak i w domu pacjenta. Zaszycie alkoholowe wiąże się jednak z całkowitą świadomością działania leku, dlatego wszywanie realizujemy wyłącznie u świadomych osób, które mają silną wolę.

Wszywka alkoholowa Esperal – jak działa?

Wszycie Esperalu jest krótkim zabiegiem, który jednak daje pacjentowi siłę do całkowitego odrzucenia alkoholu. To dlatego, że wszyta podskórnie wszywka alkoholowa po kontakcie z alkoholem wywołuje silne objawy, w tym między innymi: drgawek, stanów lękowych, wymiotów, zaburzeń oddechowych, zaburzeń świadomości. W skrajnych przypadkach połączenie Esperalu i alkoholu stanowi nawet zagrożenie życia.

Esperal w Ząbkach – bezpiecznie i dla dobra pacjenta

Wszycie Esperalu w Ząbkach realizujemy również w domu pacjenta, ponieważ:

  • jest to dla nich bezpieczna, znana przestrzeń,
  • mają wokół siebie najbliższe osoby z rodziny,
  • czują się komfortowo i są traktowani indywidualnie,
  • nie ma żadnej presji czasu, pacjenci mogą swobodnie zadawać pytania i rozmawiać z medykami.

Działamy nie tylko w Ząbkach, ale też innych okolicznych miejscowościach Warszawy. Na terenie samej Warszawy jesteśmy dostępni dla mieszkańców wszystkich dzielnic.

 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd