Esperal Żyrardów

Pod popularną nazwą handlową Esperal kryje się środek Disulfiram wspierający leczenie alkoholizmu. Esperal w Żyrardowie wszyjemy pod skórę pacjenta wyłącznie po podjęciu przez niego świadomej i dobrowolnej decyzji. Wszywka alkoholowa to skuteczne narzędzie walki, które wymaga jednak od pacjenta dużej wiedzy dotyczącej zmiany stylu życia. Pacjent musi wiedzieć jak wszycie esperalu wpływa na codzienne funkcjonowanie i jakie konsekwencje wiążą się ze złamaniem zasad.

Wszywka alkoholowa – co trzeba wiedzieć?

Zaszycie alkoholowe ma na celu zapobieganie sięgnięciu po alkohol. Jeśli pacjent to zrobi, Esperal zmieszany z alkoholem wywoła nieprzyjemne objawy takie jak na przykład: mdłości, drgawki, wymioty, stany lękowe, biegunki, bóle głowy i mięśni. Wszywka alkoholowa po kontakcie z alkoholem może też pogłębić współistniejące choroby, na przykład wątroby i serca. Świadomość tych objawów powinna przyczyniać się do bezwzględnej rezygnacji z alkoholu. Każdą osobę, która jest na to gotowa i mieszka w Żyrardowie, zapraszamy do kontaktu.

Wszycie Esperalu w Żyrardowie

Mieszkańcom Żyrardowa i okolic zapewniamy dojazd do mieszkania lub domu. Esperal wszyjemy:

  • w bezpiecznym i komfortowym miejscu,
  • w obecności przyjaciół i rodziny (na życzenie pacjenta),
  • stawiając na dobro pacjenta – naszą pracę wyróżnia rozsądna cena.

Zespół medyków w Żyrardowie cechuje się też doświadczeniem, empatią i indywidualnym podejściem do pacjentów. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy – zadzwoń.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, ZielonkaGrodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd