Esperal Wilanów

Osobom uzależnionym od alkoholu, oferowana jest wszywka Esperal. Esperal na Wilanowie warto wszywać tylko wtedy, jeśli zabieg zostaje zlecony wyspecjalizowanemu personelowi. Decyzja wymaga też wiedzy i świadomości pacjenta na temat tego jak działa wszywka alkoholowa. Zapraszamy do naszego ośrodka – zaszycie alkoholowe przebiega sprawnie i jest bezpieczne dla ciała oraz organizmu pacjenta. Wszywka alkoholowa pomaga zachować trzeźwość przez 24/7. Dojeżdżamy do mieszkań i domów pacjentów.

Esperal na warszawskim Wilanowie

Jeśli pacjent decyduje się na zaszycie alkoholowe, musi wyrzec się spożywania alkoholu w każdej ilości. Alkohol w kontakcie z podanym środkiem, wywołać może:

  • drgawki,
  • zaburzenia oddechu,
  • bóle głowy,
  • utratę świadomości,
  • stany lękowe,
  •  inne dolegliwości.

Każdy człowiek przeżyje to inaczej – u niektórych osób, zwłaszcza tych z chorobami współistniejącymi, może nastąpić pogłębienie chorób (np. układu pokarmowego lub krwionośnego), a nawet zgon. Właśnie dlatego wszywanie Esperalu powinno być świadomą decyzją, motywowaną zaufaniem do siebie i gotowością do walki o trzeźwość.

Wszycie Esperalu – szansa na zachowanie trzeźwości

Mieszkańców Wilanowa i innych części Warszawy zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego ośrodka. Po konsultacji poznasz więcej szczegółów dotyczących tego jak wygląda codzienność po wszyciu Esperalu i jakie inne kroki warto podjąć, aby pokonać uzależnienie. Przedstawiona zostanie: cena zabiegu, perspektywa na przyszłość i statystyki skuteczności.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd