Esperal Grójec

Zależy Ci, aby Esperal w Grójcu był wszyty podskórnie w bezpiecznych, domowych warunkach? Dobrze trafiłeś. Nasz wyspecjalizowany personel oferuje dojazd do pacjenta i spokojne wszycie esperalu, bez presji otoczenia i czasu. Każdy pacjent w Grójcu i okolicach może liczyć na indywidualne podejście, empatię i rzetelne wykonanie zabiegu. Zaszycie alkoholowe cechuje też rozsądna cena – wszystkie szczegóły zabiegu i oferty omawiamy podczas rozmowy.

Esperal w Grójcu

Dla osób z Grójca i okolicznych miejscowości, wszywka alkoholowa Esperal może być wszyta w mieszkaniu. Pacjent musi jednak dobrowolnie wyrazić chęć i gotowość do całkowitej rezygnacji ze spożycia alkoholu. Wszywanie Esperalu wiąże się z radykalną zmianą życia. To dlatego, że działanie właściwego środka – Disulfiramu – po kontakcie z alkoholem staje się przyczyną: biegunek, wymiotów, silnych drgawek, napadów lęku, bólu i zaburzeń układu oddechowego. U każdej osoby zarówno rodzaj objawów, jak i stopień ich występowania, będzie zupełnie inny. W skrajnych przypadkach może nastąpić zgon.

Zaszycie alkoholowe dla pacjentów gotowych na zmianę

Życie w trzeźwości to cel, do którego prowadzi wiele dróg. Zaszycie alkoholowe to tylko jedna z nich – wymagająca siły woli i zaufania do samego siebie. Każdy kto zdecyduje się na zabieg przeprowadzony przez specjalistów naszego zespołu, wybiera:

  • fachową pomoc i opiekę,
  • wiele lat doświadczenia,
  • dyskrecję,
  • rzetelnie udzielane informacje.

Wszywka alkoholowa jest bezpieczna dla skóry.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: BródnoLegionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd