Esperal Wola

Wszywka alkoholowa Esperal to popularne i bezpieczne narzędzie walki z uzależnieniem. Esperal na Woli (tak jak w innych dzielnicach Warszawy może być wszyty podskórnie przez pracowników medycznych naszego ośrodka. Jeśli pacjentowi zależy na tym, aby zaszycie alkoholowe odbyło się w domu (i w otoczeniu bliskich osób), dojeżdżamy pod wskazany adres.

Esperal na warszawskiej Woli

Mieszkańcy Woli decydujący się na wszywanie Esperalu muszą być w pełni świadomi działania leku i konsekwencji swojej decyzji. Wszywka alkoholowa Esperal wymaga całkowitej rezygnacji z alkoholu – nawet w małych ilościach. Esperal w kontakcie z alkoholem przyczynia się do wystąpienia objawów: duszności, mdłości, wymiotów, biegunek, stanów lękowych, dragwek. Wszyscie Esperalu powinno być przeprowadzone wyłącznie wtedy, kiedy pacjent ma silną wolę i decyduje się przerwać picie. Wie, że może sobie poradzić, a Esperal i jego wszycie ma ten wybór wspierać.

Skuteczne i bezpieczne wszywanie Esperalu

Nasz wyspecjalizowany personel:

  • wyróżnia się empatycznym podejściem do pacjenta,
  • zapewnia dyskrecję,
  • udziela wszystkich potrzebnych informacji,
  • stawia na korzyści pacjentów – jedną z nich jest rozsądna cena zabiegu.

Zapraszamy do kontaktu zarówno mieszkańcow Woli, jak i pozostałych rejonów Warszawy (np. Mokotowa czy Wilanowa) oraz okolicznych miejscowości – tj. Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Żyrardów.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, WilanówWołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd