Esperal Otwock

Wszystkim, którzy walczą z uzależnieniem od alkoholu, proponowana jest wszywka alkoholowa Esperal. Esperal w Otwocku, podobnie jak w innych miejscowościach, możemy wszyć podskórnie w miejscu zamieszkania. Dojeżdżamy bezpośrednio do pacjentów, aby zapewnić im najbardziej komfortowe warunki i pełne poczucie bezpieczeństwa.

Esperal w Otwocku

Nasz wyspecjalizowany personel medyczny oferuje każdemu pacjentowi wszycie esperalu w domu, w otoczeniu bliskich osób. Decyzja o zabiegu musi jednak być w pełni przemyślana i dobrowolnie podjęta przez pacjenta. Esperal nie może być zastosowany u bliskiej osoby, jeśli nie wyrazi ona na to zgody. To dlatego, że zaszycie alkoholowe zobowiązuje do całkowitej rezygnacji ze spożywania alkoholu. Jeśli pacjent złamie zasadę i sięgnie po alkohol, odczuje ze strony organizmu szereg nieprzyjemnych konsekwencji, w tym na przykład: wymioty, biegunki, stany lękowe, silne drgawki, zaburzenia oddychania i świadomości.

Skuteczna wszywka Esperal

Jeśli jesteś z Otwocka lub okolic, wiesz jak działa wszywka alkoholowa lub chcesz poznać szczegóły zabiegu i obowiązujących zasad, zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj, że Esperal:

  • jest bezpieczny,
  • wspomaga leczenie alkoholizmu, ale nie może być jedynym narzędziem tego procesu,
  • wymaga silnej woli,
  • nie wiąże się ze skutkami ubocznymi, jeśli zachowasz trzeźwość.

Cena zabiegu podawana jest po indywidualnej konsultacji.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota.

Zadzwoń
Dojazd