Esperal Mokotów

Esperal na warszawskich Mokotowie wszywamy bezpośrednio w miejscu zamieszkania pacjenta. To udogodnienie ma na celu wyjście naprzeciw poczuciu bezpieczeństwa i komfortu każdej z osób walczącej o życie w trzeźwości. Wszywka alkoholowa podawana jest dopiero po osobistym wyrażeniu zgody.

Esperal na Mokotowie

Zabieg wszycia oferowany jest osobom, które są gotowe na całkowitą rezygnację z alkoholu. Zaszycie alkoholowe ma zapobiegać sięgnięciu po butelkę – nawet w minimalnych ilościach. Środek podany pacjentowi zmieszany z alkoholem wywołuje dolegliwości ze strony układu pokarmowego, oddechowego i nerwowego. Ich stopień może nasilać się tak bardzo, że całkowicie utrudni funkcjonowanie. W skrajnych przypadkach doprowadzi do pogłębienia chorób współistniejących lub zgonu. Pacjent musi wiedzieć jak działa Esperal i być gotowym na wyrzeczenia zanim zdecyduje się na wszycie.

Wszywka alkoholowa podana przez nasz personel

Wszywanie Esperalu ze strony zespołu naszego ośrodka to: 

  • dyskrecja,
  • empatia,
  • indywidualne podejście,
  • korzystna dla pacjenta cena zabiegu,
  • poczucie bezpieczeństwa i zachowanie spokoju.

Odpowiadamy na wszystkie pytania i tłumaczymy jak wszywka alkoholowa wpływa na codzienność. Pracujemy nie tylko na Mokotowie, ale też innych dzielnicach Warszawy. W celu umówienia spotkania, skonsultowania jego przebiegu lub po prostu zadania pytań – zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek,  Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd