Esperal Płońsk

Wszyty podskórnie Esperal w Płońsku to skuteczne narzędzie walki w uzależnieniem od alkoholu. Wszywka alkoholowa może być częścią spójnej terapii, która nie tylko przywraca życie w trzeźwości, ale też nadaje temu życiu nową, lepszą, entuzjastyczną jakość. Wszycie Esperalu odbywa się w warunkach domowych, w których każdy pacjent czuje się bezpiecznie i swobodnie. Oferujemy indywidualne traktowanie, empatię i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu!

Wszycie Esperalu w Płońsku i okolicy

Wszywka alkoholowa Esperal to tak naprawdę silny lek awersyjny o nazwie Disulfiram. Po kontakcie z alkoholem staje się on przyczyną szeregu dolegliwości, na przykład: drgawek, napadów lękowych, mdłości, wymiotów, zaburzeń oddechu i świadomości. Wszycie Esperalu i świadomość wymienionych objawów ma dla pacjenta działanie odstraszające – dzięki wszywce, łatwiej jest powstrzymać się od sięgnięcia po alkohol. Życie w trzeźwości jest wtedy bardziej osiągalne i pomaga w zmianie stylu życia.

Zaszycie alkoholowe w Płońsku – skontaktuj się z nami

Pracę naszego zespołu wyróżnia:

  • empatia,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • korzystna dla pacjentów cena zabiegu,
  • indywidualne traktowanie,
  • brak presji czasu,
  • przejrzystość informacji i udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania,
  • przedstawienie innych form pomocy – np. podjęcia terapii uzależnień.

Dojeżdżamy zarówno do pacjentów z Płońska, jak i innych miast. Na terenie samej Warszawy realizujemy wszycie Esperalu w każdej dzielnicy.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, PiastówPodkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd