Esperal Milanówek

Wszywka alkoholowa Esperal w Milanówku aplikowana jest w bezpieczny i komfortowy sposób. Zaszycie alkoholowe może odbywać się w domu pacjenta – po umówieniu się na wizytę, docieramy na miejsce i w otoczeniu rodziny lub przyjaciół, przeprowadzamy zabieg. Esperal to skuteczne wsparcie dla osób walczących o życie w trzeźwości.

Esperal w Milanówku

Esperal to środek, którego właściwa nazwa medyczna brzmi: disulfiram. Jest to lek awersyjny, dlatego wszywanie następuje wyłącznie za dobrowolną zgodą pacjenta. Wszywka Esperal hamuje chęć sięgnięcia po alkohol na poziomie psychicznym – pacjent ma świadomość konsekwencji jakie niesie ze sobą spożycie alkoholu i to skłania go do rezygnacji. Jeśli wszywka Esperal znajduje się pod skórą, a pacjent sięgnie po alkohol, mogą wystąpić objawy takie jak na przykład: stany lękowe, drgawki, mdłości, wymioty, biegunki, zaburzenia świadomości, zaburzenia układu oddechowego.

Wszycie esperalu a droga do trzeźwości

Mieszkańców Milanówka i okolicznych miejscowości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Wyróżnia nas:

  • rozsądna cena zabiegu,
  • lata doświadczeń,
  • empatia i indywidualne podejście do pacjenta,
  • duża wiedza i jej jasny przekaz,
  • sprawność działania,
  • zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i opieki.

Działamy też w miastach takich jak na przykład: Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Otwock i Żyrardów.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd