Esperal Bródno

Pracownicy naszej placówki wszywają Esperal na Bródnie i innych dzielnicach Warszawy. Oferujemy bezpośredni przyjazd do domu pacjenta i wykonanie zabiegu w bezpiecznym, ważnym dla niego miejscu. Wszywka alkoholowa Esperal zapobiega chęci sięgnięcia po alkohol lub minimalizuje ją do tego stopnia, by utrzymać życie w trzeźwości.

Wszycie Esperalu – co trzeba o tym wiedzieć?

Każdy pacjent, który zmaga się z chęcią sięgnięcia po alkohol, prędzej czy później myśli o Esperalu. Esperal do skuteczny środek leczenia alkoholizmu, jeśli rzeczywiście towarzyszy nam silna wola. Wszycie Esperalu zobowiązuje do trzeźwości, ponieważ jego działanie po kontakcie z alkoholem jest nieprzyjemne – pojawiają się drgawki, napady lękowe, wymioty, zaburzenia oddechowe, utrata przytomności i inne objawy, o indywidualnym stopniu nasilenia. Osoba, która ma pod skórą Esperal, zachowuje przez cały czas świadomość tych potencjalnych objawów i dzięki temu, rezygnuje z alkoholu.

Wszywka alkoholowa na Bródnie

Dojeżdżamy nie tylko na Bródno, ale także na wszystkie inne dzielnice Warszawy – np. Mokotów i Ochotę. Zaszycie alkoholowe realizujemy też w okolicznych miejscowościach stolicy – np. w Żyrardowie i Grodzisku Mazowieckim. Cena, termin zabiegu i szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia Esperalu, udzielane są po indywidualnym kontakcie, do którego zachęcamy. Wybór naszego zespołu gwarantuje:

  • otrzymanie specjalistycznej opieki,
  • empatię i dyskrecję,
  • perspektywiczne wsparcie w pokonaniu nałogu.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd