Esperal Pułtusk

Chcesz wiedzieć jak działa popularna wszywka alkoholowa i kto może się na nią zdecydować? Esperal w Pułtusku aplikowany jest przez zespół specjalistów z naszego ośrodka. Robimy wszystko, aby wszycie Esperalu przebiegało w bezpiecznych warunkach. Jesteśmy empatyczni i odpowiadamy na wszystkie pytania. Cena i szczegóły zabiegu omawiane są podczas konsultacji.

Esperal w Pułtusku

Zaszycie alkoholowe to zabieg, który pomaga utrzymać trzeźwość. Pacjent musi podjąć dobrowolną decyzję o zabiegu, ponieważ wymaga ona świadomości konsekwencji i przede wszystkim – silnej woli. Wszywanie Esperalu powoduje, że pacjent jest zobowiązany do całkowitej rezygnacji z alkoholu. Jeśli po niego sięgnie, doświadcza przykrych objawów ze strony organizmu, między innymi:

  • drgawek,
  • zaburzeń świadomości,
  • problemów z układem oddechowym,
  • stanów lękowych,
  • mdłości.

Empatia i bezpieczeństwo wszywania Esperalu

W naszym ośrodku pracuje wyspecjalizowany personel, dzięki któremu wszycie Esperalu jest dla pacjenta komfortowe. Oferujemy dojazd bezpośrednio do miejsca zamieszkania w Pułtusku i okolicach. Dzięki temu każdy pacjent przebywa w znanym sobie środowisku, może liczyć na obecność i wsparcie członków rodziny lub odwiedzających go przyjaciół. Esperal to bezpieczny środek – zarówno dla skóry, jak i funkcjonowania organizmu. W przypadku pytań i wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, PiasecznoPruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd