Esperal Piastów

Pomoc w walce z alkoholizmem oferujemy także mieszkańcom Piastowa. Wszywka alkoholowa Esperal w Piastowie to zabieg, który realizujemy w domu pacjenta, dbając o jego komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zaszycie alkoholowe może odbywać się w obecności rodziny i przyjaciół pacjenta.

Wszywka alkoholowa Esperal i jej działanie

Wszywka alkoholowa zobowiązuje pacjenta do bezwzględnego wyrzeczenia się alkoholu. Silny środek awersyjny Disulfiram (Esperal) po kontakcie z alkoholem staje się nie pomocą, a przyczyną zagrożenia zdrowia i życia. Kiedy nastąpi wszycie Esperalu, a pacjent sięgnie po alkohol, może odczuć: zaburzenia świadomości, biegunki, mdłości, wymioty, zaburzenia oddechowe, napady lęku lub agresji. Świadomość tych objawów ma pomóc pacjentowi w utrzymaniu trzeźwości.

Esperal w Piastowie i innych miejscowościach

Do skorzystania z usługi jaką jest zaszycie alkoholowe zachęcamy mieszkańców Piastowa i aglomeracji warszawskiej. Działamy też w samej Warszawie i jesteśmy dostępni na terenie wszystkich jej dzielnic. Wszywka alkoholowa przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pokonać nałóg i mają siłę psychiczną, by całkowicie zrezygnować z alkoholu. Jeśli interesuje Cię więcej informacji, w tym:

  • termin zabiegu,
  • cena usługi,
  • dodatkowa pomoc w walce z uzależnieniem,

skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, UrsynówPłońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd