Esperal Ursynów

Jeśli mieszkasz na Ursynowie i zmagasz się z problemem alkoholizmu, skontaktuj się z nami. Daj sobie pomóc i wykorzystaj między innymi wszywkę Esperal. Wszywka alkoholowa Esperal na Ursynowie aplikowana jest podskórnie po to, aby pacjent mógł powstrzymać się od spożycia alkoholu. Umożliwia to świadomość objawów, jakie pojawiają się ze strony organizmu po złamaniu zasady.

Esperal na Ursynowie – komu potrzebna jest taka pomoc?

Każdy kto chce żyć w trzeźwości, może skorzystać z zabiegu medycznego jakim jest zaszycie alkoholowe. Jest to jednak proponowane wyłącznie osobom, które chcą rzeczywiście porzucić swój nałóg i całkowicie zrezygnować z alkoholu. W przeciwnym razie (po kontakcie z alkoholem) Esperal wywołuje: mdłości, biegunki, zaburzenia oddechu, zaburzenia świadomości, omdlenia, stany lękowe, a nawet utratę przytomności.

Bezpieczne wszycie Esperalu na terenie Warszawy i okolicy

Zaszycie alkoholowe to zabieg dla mężczyzn i kobiet, gotowych do zmiany stylu życia. Wszywka alkoholowa może być częścią pełnej terapii, którą warto skonsultować z naszymi pracownikami. Oferujemy:

  • empatyczne, indywidualne podejście,
  • kierowanie się korzyściami klienta – nasz zabieg wyróżnia atrakcyjna cena,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • jawność i przejrzystość udzielanych informacji,
  • wsparcie na dalszej drodze walki z uzależnieniem,
  • specjalistyczną opiekę.

Do kontaktu zachęcamy zarówno mieszkańców Ursynowa, jak i innych dzielnic Warszawy. Wszywanie Esperalu realizujemy też w innych miastach.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, MokotówPiastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd