Esperal Tarchomin

Disulfiram to skuteczny środek awersyjny, znany pod nazwą Esperal. Każdy pacjent przyjmuje go dobrowolnie i świadomie. Esperal na Tarchominie można przyjąć w swoim mieszkaniu – oferujemy wizyty domowe, ponieważ stawiamy na poczucie bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Zapoznaj się z naszą ofertą i zweryfikuj swoją wiedzę – czy wiesz jak działa  Esperal i jakie konsekwencje wiąże za sobą jego wszycie?

Esperal na Tarchominie

Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy i osiedla Tarchomin, walczysz z nałogiem i chcesz, aby Esperal pomógł Ci zachować trzeźwość, pamiętaj, że:

  • wszywka alkoholowa zobowiązuje do całkowitej rezygnacji z alkoholu,
  • wszywanie jest procesem odwracalnym, ale decyzję o zabiegu trzeba podjąć z myślą o wytrwałości,
  • Esperal w kontakcie z alkoholem wywołuje nieprzyjemne objawy o różnym stopniu nasilenia.

Zaszycie alkoholowe i złamanie zasady trzeźwości może wiązać się z dolegliwościami takimi jak: mdłości, stany lękowe, spadek ciśnienia, mrowienia i drgawki, wymioty, zaburzenia świadomości, zaburzenia ze strony układu oddechowego.

Wszywka alkoholowa – skontaktuj się z naszym ośrodkiem

Jeśli jesteś gotowy na wszycie Esperalu lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Tarchomin to nie jedyna część Warszawy, w której pracujemy. Dojeżdżamy także do mieszkańców Mokotowa, Wilanowa, Woli i innych dzielnic, a także okolicznych miejscowości – np. Żyrardowa czy Grodziska Mazowieckiego.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, PruszkówWilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd