Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe to popularna i przede wszystkim bezpieczna forma leczenia kaca. Po nadmiernym spożyciu alkoholu może dojść do objawów takich jak np. mdłości, nudności, ból głowy, zmęczenie. W takich sytuacjach odżywcze wlewy witaminowe (dostarczające m.in. witaminy C i B) niwelują nieprzyjemne dolegliwości i przywracają człowieka do pionu. Zabieg polega na dostarczeniu witamin dożylnie i może trwać nawet kilkadziesiąt minut. W trakcie jego trwania, pacjent odczuje jednak ulgę i zmianę, której nie osiągnąłby innymi, domowymi sposobami.

Kroplówki witaminowe w Warszawie i okolicach

Podstawowa kroplówka na kaca zawiera w sobie glukozę i elektrolity. Kroplówki witaminowe to więcej składników i w konsekwencji – większa skuteczność. Takie wlewy witaminowe nie tylko leczą objawy kaca, ale dodają organizmowi energii i odpowiadają za jego dalsze, lepsze funkcjonowanie. Wlewy witaminowe nawadniają organizm, a ich skuteczność i szybkość działania wiąże się z włączeniem cennych składników bezpośrednio do krwiobiegu. Kroplówka na kaca oferowana jest w Warszawie i okolicy. Nasz wyspecjalizowany personel dociera do domu pacjenta i tam w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju, podaje wlewy witaminowe.

Kroplówka na kaca jest:

  • bezpieczna – ze względu na podanie składników, na które rośnie zapotrzebowanie każdego organizmu,
  • skuteczna – działa lepiej niż np. środki farmakologiczne,
  • szybka – pacjent doznaje natychmiastowej ulgi,
  • ogólnodostępna – to zabieg legalny i zgodny z prawem, zyskujący coraz większe zainteresowanie.

Odżywcze kroplówki witaminowe mogą być formą walki z uzależnieniem alkoholowym. Najczęściej jednak wybierane są w ramach interwencji, po jednorazowym wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu. Uzależnienia i ciągłość alkoholową trzeba leczyć detoksykacją i terapią psychologiczną.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Zadzwoń
Dojazd