Odtrucie Alkoholowe Warszawa

Chcesz wyjść z ciągu alkoholowego? Postaw na odtrucie alkoholowe – bezpieczną i skuteczną metodę, która pomoże Ci wrócić do formy w sposób najmniej bolesny.

Otrucia alkoholowe warszawa - detoksykacja alkoholika

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe to zabieg, który pozwala na szybkie uzupełnienie elektrolitów i płynów w organizmie osoby nadużywającej alkoholu. Polega na podłączeniu pacjentowi kroplówek zawierających leki uspokajające, elektrolity, glukozę oraz witaminy. W ten sposób pacjent otrzymuje dostosowaną do jego potrzeb dawkę substancji pozwalających na powrót do prawidłowej gospodarki elektrolitycznej, likwidacji odwodnienia organizmu oraz uzupełnienie deficytu witamin z grupy B.

Prowadzone przez nas odtrucie alkoholowe zawsze dąży do zminimalizowania skutków ubocznych odstawienia alkoholowego. Objawy abstynencyjne – takie jak: niepokój, lęki, bezsenność, drżenia łagodzone są przez podawanie środków uspokajających i przeciwlękowych takich jak relanium i jemu podobne w dawkach dostosowanych do potrzeb pacjenta.

Detoks alkoholowy zazwyczaj przerywa ciąg i pozwala na powrót do normalnego życia.

Poczuj ulgę

Już pierwsze minuty po zabiegu zazwyczaj pozwalają pacjentowi odczuć wyraźną ulgę. Lęk i niepokój znikają, podobnie jak drżenie rąk. Efektem bezpośrednim po zabiegu jest często stan głębokiego relaksu oraz potrzeba snu.

Dlatego też zalecamy, aby pacjent miał dostęp do miejsca, gdzie będzie mógł spokojnie odpocząć. Ten komfort zapewnia mu odtruwanie alkoholowe w domu pacjenta.

Odtruwanie alkoholowe w domu

Dom to miejsce, gdzie pacjenci zazwyczaj czują się bezpiecznie i pewnie. To optymalna przestrzeń na przeprowadzenie detoksu alkoholowego24 godziny na dobrę, które zapewni pacjentowi maksymalny komfort zabiegu.

Warto przeprowadzić taką kurację w domu – pacjenci zazwyczaj dobrze na nią reagują i szybko wychodzą z ciągu alkoholowego.

Odtrucie alkoholowe w domu powinno być realizowane w obecności członków rodziny lub bliskich osób. To czas, kiedy pacjent nie powinien pozostawać sam, tym bardziej, że efektem przeprowadzonego zabiegu może być senność, dezorientacja oraz zaburzenia równowagi.

Bezpieczne odtrucie alkoholowe

W przypadku oferowanych przez nas usług masz gwarancję, że odtruwanie alkoholowe wykonuje doświadczony lekarz, który podczas zabiegu w pełni kontroluje ważne funkcje Twojego organizmu.

Należą do nich m.in.:

  • ciśnienie tętnicze krwi,
  • częstotliwość tętna,
  • saturacja czyli wysycenie tlenem krwi tętniczej,
  • poziom glukozy we krwi,
  • czasem konieczne jest oznaczenie poziomu elektrolitów.

Podłączenie pacjenta do aparatu monitorowania sprawia, że zabieg przeprowadzany w domu pozwala w sposób przyjazny i bezpieczny przejść przez trudny proces odtrucia organizmu.

Zrób pierwszy krok w kierunku trzeźwości

Odtruwanie alkoholowe pozwala na powrót do wartościowego funkcjonowania w rodzinie, pracy, społeczeństwie. Przerywa ciąg i umożliwia normalną aktywność. Jednakże nie jest wyleczeniem choroby alkoholowej, ale może stanowić doskonały pierwszy krok ku trzeźwości.

Lekarz prowadzący zabieg przeprowadza rozmowę z pacjentem, na podstawie której proponuje odpowiedni rodzaj terapii. Nigdy nie pozostawiamy pacjenta samemu sobie z problemem – naszym celem jest wskazanie wartościowych możliwości leczenia.

Dodatkowym atutem odtrucia alkoholowego w domu jest zastosowanie odpowiedniej farmakologii, której celem jest wspomożenie pacjenta w wytrwaniu w decyzji o odstawieniu alkoholu. Zachęcamy do podjęcia terapii grupowej oraz udziału w psychoterapii behawioralno-poznawczej, która jest trudną, ale najskuteczniejszą metodą osiągnięcia wieloletniej trzeźwości.

Zaufaj nam – jesteśmy dyskretni

Lekarza prowadzącego odtrucie alkoholowe obowiązuje tajemnica lekarska, z której może zwolnić jedynie sąd w sprawach karnych. Dane z zabiegu są tajne, więc nie udostępniamy żadnych informacji z procesu odtruwania (w tym danych osobowych, wyników badań, zapisu terapii) ani rodzinie, ani pracodawcy, ani policji, ani innym osobom trzecim.

Prowadzimy jedynie papierową dokumentację z przebiegu odtruwania, która jest przechowywana w bezpiecznym miejscu niedostępnym dla osób niepowołanych oraz niszczona po 20 latach.

Naszym specjalistom możesz zaufać – jesteśmy po to, aby Ci pomóc przetrwać trudne chwile i umożliwić szybki powrót do pełnej formy.

Odtrucie alkoholowe realizujemy zazwyczaj w domu pacjenta. Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Anin, Brwinów, Garwolin, Grójec, Góra kalwaria, Halinów, Izabelin, Jasienica, Józefów, Kobyłka, Karczew, Konstancin jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Nasielsk, Nieporęt, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Radzymin, Rynia, Serock, Słupno, Stara Miłosna, Sulejówek, Tarczyn, Wesoła, Wołomin, Wyszków, Zacisze, Zakręt, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Błonie, Otwock.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Zadzwoń
Dojazd