Esperal Wołomin

Esperal w Wołominie wszyjemy w otoczeniu najlepszym dla Ciebie – w Twoim własnym domu! Wszywka alkoholowa to środek Disulfiram, którego celem jest zapobieganie sięgnięciu po alkohol. Esperal może być wszyty tylko po świadomym podjęciu decyzji przez pacjenta.

Esperal w Wołominiu

Mieszkańcom Wołomina i okolic proponujemy dojazd bezpośrednio do miejsca zamieszkania i zaszycie alkoholowe w bezpiecznych, znanych pacjentom warunkach. Rodzina lub przyjaciele mogą być obecni w pomieszczeniu podczas zabiegu. Wszywanie Esperalu wiąże się z radykalną decyzją o rezygnacji z alkoholu – każdorazowe złamanie tej zasady, prowadzi do przykrych konsekwencji. Jeśli u pacjenta nastąpiło zaszycie alkoholowe, to spożycie alkoholu spowoduje: wymioty, biegunki, bóle głowy i mięśni, zaburzenia świadomości, zły stan psychiczny lub problemy z oddychaniem. Objawy mają różny stopień nasilenia, które w przypadku chorób współistniejących mogą nawet przyczynić się do zgonu.

Bezpieczne wszycie Esperalu

Jeśli mieszkasz w Wołominiu lub okolicy i chcesz, aby Esperal wspomagał Twoją walkę z alkoholizmem, skontaktuj się z nami. Wyróżnia nas:

  • wyspecjalizowany i doświadczony personel,
  • korzystna cena zabiegu,
  • klarowność udzielanych informacji,
  • empatia, dyskrecja i indywidualny stosunek do pacjenta.

Wszycie popularnego środka Esperal jest odwracalne. Możliwe jest również ponowne skorzystanie z tej usługi. Każde zaszycie alkoholowe powinno być jednak decyzją przemyślaną, podjętą po rozpoznaniu siły woli i gotowości.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, WolaWyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd