Esperal Nowy Dwór Mazowiecki

Chcesz zmienić swój styl życia i wyjść z uzależnienia od alkoholu? Wszywka alkoholowa w Nowym Dworze Mazowieckim to skuteczny zabieg i droga do pokonania nałogu. Wszywka alkoholowa Esperal (Disulfiram) jest awersyjnym lekiem, który po kontakcie z alkoholem wywołuje przykre dolegliwości ze strony organizmu. Ich świadomość ma pomóc pacjentowi w całkowitej rezygnacji z alkoholu.

Wszycie Esperalu i cel zabiegu

Nasz personel medyczny oferuje zaszycie alkoholowe w mieszkaniu pacjenta, co zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wszywanie Esperalu może odbywać się w obecności innych osób – rodziny lub przyjaciół. Dostarczony podskórnie Esperal zobowiązuje do życia w trzeźwości. W przeciwnym razie, pacjent odczuwa różne stopnie drgawek, mdłości, wymiotów, bólu mięśni i głowy. Esperal po kontakcie z alkoholem jest zagrożeniem dla życia i zdrowia, dlatego decydując się na zabieg trzeba mieć rzeczywistą, silną wolę do pokonania nałogu.

Zaszycie alkoholowe w mieszkaniu pacjenta

Wszywka alkoholowa, którą wszywamy w domu pacjenta może być początkiem pełnej terapii uzależnień – najskuteczniejszej drogi do wyleczenia alkoholizmu. Przyjeżdżając do pacjenta, oferujemy:

  • indywidualne traktowanie i spokojną atmosferę – bez odczuwania presji czasu,
  • wieloletnie doświadczenie współpracy z osobami uzależnionymi,
  • empatię,
  • udzielenie wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedzi na pytania.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk MazowieckiOchota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd