Esperal Zielonka

Nasz wyspecjalizowany personel medyczny oferuje wszycie Esperalu w Zielonce. Esperal w Zielonce podajemy podskórnie, pomagając pacjentom w prowadzeniu trzeźwego życia. Wszywka alkoholowa Esperal jest środkiem wyłącznie dla osób świadomych konsekwencji, decydujących się na zabieg dobrowolnie.

Zaszycie alkoholowe – jak działa Esperal?

Esperal to nazwa handlowa środka Disulfiram – po kontakcie z alkoholem, wywołuje on szereg nieprzyjemnych objawów ze strony różnych układów organizmu, w tym układu: oddechowego, pokarmowego i nerwowego. Przykładowe, niepożądane reakcje organizmu to: biegunki, mdłości, duszności, ataki paniki, bóle i zawroty głowy. Pacjent musi unikać alkoholu bezwzględnie, jeśli nie chce narażać swojego zdrowia i życia. Wszywanie Esperalu oferujemy także w domu pacjenta. Wizyty domowe mają na celu zapewnienie:

  • poczucia bezpieczeństwa,
  • spokojnego otoczenia,
  • obecności bliskich osób,
  • indywidualnego traktowania.

Wszywka alkoholowa w Zielonce

Dojazd do domu pacjenta, cena usługi i inne informacje udzielane są po skontaktowaniu się z naszą placówką. Wszycie Esperalu oferujemy zarówno na terenie Zielonki, jak i innych aglomeracji warszawskich. Wszywka alkoholowa jest jednym z narzędzi powrotu do trzeźwości – wielu pacjentów łączy ją z terapią uzależnień, co przyczynia się do osiągnięcia najlepszych, długofalowych rezultatów.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, ZąbkiŻyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd