Esperal Zielonka

Nasz wyspecjalizowany personel medyczny oferuje wszycie Esperalu w Zielonce. Esperal w Zielonce podajemy podskórnie, pomagając pacjentom w prowadzeniu trzeźwego życia. Wszywka alkoholowa Esperal jest środkiem wyłącznie dla osób świadomych konsekwencji, decydujących się na zabieg dobrowolnie. 

Zaszycie alkoholowe – jak działa Esperal?

Esperal to nazwa handlowa środka Disulfiram – po kontakcie z alkoholem, wywołuje on szereg nieprzyjemnych objawów ze strony różnych układów organizmu, w tym układu: oddechowego, pokarmowego i nerwowego. Przykładowe, niepożądane reakcje organizmu to: biegunki, mdłości, duszności, ataki paniki, bóle i zawroty głowy. Pacjent musi unikać alkoholu bezwzględnie, jeśli nie chce narażać swojego zdrowia i życia. Wszywanie Esperalu oferujemy także w domu pacjenta. Wizyty domowe mają na celu zapewnienie: 

  • poczucia bezpieczeństwa, 
  • spokojnego otoczenia, 
  • obecności bliskich osób, 
  • indywidualnego traktowania. 

Wszywka alkoholowa w Zielonce

Dojazd do domu pacjenta, cena usługi i inne informacje udzielane są po skontaktowaniu się z naszą placówką. Wszycie Esperalu oferujemy zarówno na terenie Zielonki, jak i innych aglomeracji warszawskich. Wszywka alkoholowa jest jednym z narzędzi powrotu do trzeźwości – wielu pacjentów łączy ją z terapią uzależnień, co przyczynia się do osiągnięcia najlepszych, długofalowych rezultatów. 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.