Esperal Ochota

Ochota to jedna z warszawskich dzielnic, w których możesz liczyć na bezpieczne wszycie Esperalu. Esperal na Ochocie wszywamy podskórnie, w domu pacjenta. Takie działanie ma na celu zapewnienie mu pełnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Wszycie Esperalu to zabieg medyczny, który wykonuje wyspecjalizowany personel.

Esperal na Ochocie – czy jesteś na to gotowy?

Jako pacjent musisz mieć świadomość reguł posiadania wszywki alkoholowej Esperal. Kiedy ten awersyjny lek znajdzie się już pod skórą, każdy kontakt z alkoholem może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia lub nawet życia. Wszywka alkoholowa Esperal ma pomagać w kierowaniu wolą i w bezwzględnej rezygnacji z alkoholu. Gdyby pacjent złamał zasady, jego organizm odczuje dolegliwości takie jak na przykład:

  • drgawki,
  • napady lękowe,
  • mdłości,
  • wymioty,
  • duszności,
  • zaburzenia świadomości.

W przypadku pytań dotyczących dokładnego działania Esperalu, jesteśmy do dyspozycji.

Ochota na alkohol przemija

Wszywka alkoholowa Esperal jest dla wielu pacjentów skuteczną metodą walki z chwilową chęcią spożycia alkoholu i chorobą alkoholową. Ochota na alkohol mija, kiedy pacjent uświadomi sobie, jakie może mieć to dla niego konsekwencje. Wszywanie Esperalu w obecności rodziny lub przyjaciół, w znanej i lubianej przez siebie przestrzeni, to najlepsze warunki jakie chcemy i możemy zapewnić. Cena zabiegu oraz wszystkie inne informacje, udzielane są po indywidualnym kontakcie.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór MazowieckiOtwock.

Zadzwoń
Dojazd