Esperal Ochota

Ochota to jedna z warszawskich dzielnic, w których możesz liczyć na bezpieczne wszycie Esperalu. Esperal na Ochocie wszywamy podskórnie, w domu pacjenta. Takie działanie ma na celu zapewnienie mu pełnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Wszycie Esperalu to zabieg medyczny, który wykonuje wyspecjalizowany personel. 

Esperal na Ochocie – czy jesteś na to gotowy? 

Jako pacjent musisz mieć świadomość reguł posiadania wszywki alkoholowej Esperal. Kiedy ten awersyjny lek znajdzie się już pod skórą, każdy kontakt z alkoholem może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia lub nawet życia. Wszywka alkoholowa Esperal ma pomagać w kierowaniu wolą i w bezwzględnej rezygnacji z alkoholu. Gdyby pacjent złamał zasady, jego organizm odczuje dolegliwości takie jak na przykład:

  • drgawki, 
  • napady lękowe,
  • mdłości, 
  • wymioty,
  • duszności, 
  • zaburzenia świadomości. 

W przypadku pytań dotyczących dokładnego działania Esperalu, jesteśmy do dyspozycji. 

Ochota na alkohol przemija

Wszywka alkoholowa Esperal jest dla wielu pacjentów skuteczną metodą walki z chwilową chęcią spożycia alkoholu i chorobą alkoholową. Ochota na alkohol mija, kiedy pacjent uświadomi sobie, jakie może mieć to dla niego konsekwencje. Wszywanie Esperalu w obecności rodziny lub przyjaciół, w znanej i lubianej przez siebie przestrzeni, to najlepsze warunki jakie chcemy i możemy zapewnić. Cena zabiegu oraz wszystkie inne informacje, udzielane są po indywidualnym kontakcie. 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.