Esperal Piaseczno

Wszywka alkoholowa Esperal w Piasecznie podawana jest w najbardziej komfortowy sposób. Wyspecjalizowany personel dociera do mieszkania pacjenta i w znanej mu, bezpiecznej przestrzeni, rozpoczyna zabieg. Dzięki temu pacjent może czuć się bezpiecznie i skuteczniej walczyć z nałogiem.

Esperal w Piasecznie

Esperal (disulfiram) to lek awersyjny, którego zadaniem jest wywołanie rezygnacji ze spożycia alkoholu. Pacjent decydujący się na zabieg musi być świadomy działania leku i zobowiązań jakie wynikają z jego przyjęcia. Dojeżdżamy zarówno do pacjentów z Piaseczna, jak i okolicznych miejscowości.

Działanie alkoholu po wszyciu Esperalu

Wszyty pod skórę Esperal w połączeniu z alkoholem daje szereg nieprzyjemnych dolegliwości, pogłębia choroby serca, wątroby i układu oddechowego, a w niektórych przypadkach prowadzi nawet do zgonu. Właśnie dlatego wszywka alkoholowa musi być stosowana u pacjentów posiadających dokładną wiedzę na temat tego sposobu leczenia. Do najbardziej znanych objawów po spożyciu alkoholu przy wszytym Esperalu należą:

  • bóle głowy i mięśni,
  • mdłości,
  • wymioty,
  • stany lękowe,
  • biegunki,
  • drgawki.

Jeśli jesteś gotowy i chcesz, aby wszywka alkoholowa Esperal chroniła Cię przed chęcią sięgnięcia po alkohol – zachęcamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśnaPułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd