Esperal Grodzisk Mazowiecki

Esperal to dawna nazwa handlowa środka jakim jest disulfiram. Esperal w Grodzisku Mazowieckim, podobnie jak w innych miastach, wszywany jest pod skórę pacjenta, aby wspomagać wyjście z alkoholizmu. Wszywka alkoholowa Esperal przeznaczona jest dla świadomych osób, które chcą całkowicie zrezygnować z alkoholu i zdają sobie sprawę z konsekwencji jakie wiążą się ze złamaniem tej zasady.

Esperal w Grodzisku Mazowieckim

Jeśli jesteś mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego i Ty lub ktoś z Twojej rodziny walczy z nałogiem, możesz skorzystać z podania Esperalu w domu – w bezpiecznym, znanym Tobie miejscu. Nasz wyspecjalizowany personel dojeżdża do mieszkania pacjenta w Grodzisku Mazowiecki i okolicy, by w atmosferze spokoju oraz bezpieczeństwa wszyć Esperal pod skórę. Esperal jest lekiem awersyjnym, dlatego pacjent musi wstrzymać się od spożywania alkoholu.

Wszywka alkoholowa a jej konsekwencje

Sięgnięcie po alkohol, pomimo wszytego Esperalu, powoduje nieprzyjemne skutki, które w niektórych przypadkach mogą nawet zakończyć się zgonem. Do najpopularniejszych objawów należą:

  • spadek ciśnienia tętniczego,
  • szybsze bicie serca,
  • wysoka potliwość,
  • problemy z oddychaniem,
  • mdłości,
  • wymioty,
  • silne napady lękowe.

Możliwe jest również pogłębienie chorób wątroby, serca i układu oddechowego. Wszywka alkoholowa Esperal ma na celu zwiększyć siłę woli i pomóc w rezygnacji z alkoholu.

W przypadku pytań i wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości okolicznych powiatów, w tym: Bródno, Grójec, Legionowo, Milanówek, Mokotów, Ursynów, Piastów, Płońsk, Podkowa leśna, Piaseczno, Pułtusk, Pruszków, Tarchomin, Wilanów, Wola, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, ŻyrardówNowy Dwór Mazowiecki, Ochota, Otwock.

Zadzwoń
Dojazd