Esperal Legionowo

Esperal w Legionowie wszywany jest m.in. w bezpiecznych, domowych warunkach. Każdy pacjent może poczuć się bezpiecznie i dobrze, dzięki naszemu wyspecjalizowanemu personelowi. Esperal to wszywka alkoholowa, której celem jest powstrzymanie się od spożycia alkoholu. Pacjent posiadający (lub przyjmujący doustnie) Esperal musi być świadomy działania alkoholu, który w połączeniu ze środkiem disulfiram wywołuje nieprzyjemne skutki uboczne. 

Esperal w Legionowie

Dla mieszkańców Legionowa i okolic przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której Esperal wszywany jest po bezpośrednim dojeździe do domu pacjenta. W ten sposób możemy zagwarantować spokojną atmosferę i większe poczucie bezpieczeństwa – w porównaniu np. do szpitala czy specjalistycznego ośrodka. Każdy pacjent w Legionowie musi być świadomy i dobrowolnie podjąć decyzję o posiadaniu wszywki alkoholowej. 

Esperal a alkohol 

Po przyjęciu Esperalu lub umieszczeniu go pod skórą pacjenta, nie może on sięgnąć po alkohol bez narażania swojego zdrowia i życia. Złamanie zasady i spożycie alkoholu (nawet w małej ilości) jest początkiem szeregu objawów o różnym stopniu nasilenia. Wśród nich wyróżnia się na przykład:

  • problemy z oddychaniem, 
  • duże napady lękowe, 
  • drgawki, 
  • mdłości, 
  • bóle głowy i mięśni,
  • wymioty. 

Według medyków alkohol połączony z disulfiramem jest w stanie pogłębić różne choroby – m.in. układu oddechowego i krwionośnego.

Jeśli jesteś mieszkańcem Legionowa i zmagasz się z walką o powrót do stałej trzeźwości, skontaktuj się z nami. 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.