Odtrucie alkoholowe Piaseczno

Mieszkasz w Piasecznie lub okolicy i potrzebujesz pomocy w wyjściu z nałogu? Zacznij od podstawowego zabiegu. Odtrucie alkoholowe w Piasecznie wykonujemy w domu, w sposób bezpieczny i kontrolowany. To medyczna forma pomocy, dzięki której masz szansę stanąć na nogi. Odtrucie alkoholowe jest dla wielu pacjentów szansą na późniejsze rozpoczęcie terapii i wychodzenie z nałogu. 

Odtrucie alkoholowe w Piasecznie

Odtrucie alkoholowe przeprowadzane w domu daje pacjentowi komfort i bezpieczeństwo. Znane otoczenie i obecność najbliższych pozytywnie wpływa na odzyskiwanie sił psychicznych i fizycznych. To ważne, ponieważ pacjent w trakcie detoksykacji organizmu, może stać się ofiarą zespołu abstynencyjnego. Polega on na występowaniu nieprzyjemnych objawów wskutek przerwania ciągłości picia alkoholu. Dolegliwości, które pojawiają się zwykle u pacjentów to na przykład:

  • silne drgawki,
  • stany depresyjne i lękowe,
  • zaburzenia świadomości, 
  • bóle głowy,
  • bezsenność. 

Na czym dokładnie polega odtrucie alkoholowe? Wyspecjalizowany personel podaje pacjentowi witaminy, elektrolity, glukozę i leki, które przywracają równowagę gospodarki wodnej organizmu, uspokajają i zmniejszają bóle. Przez cały czas stan zdrowia i zachowanie pacjenta jest moderowane, co wpływa na pełne bezpieczeństwo. W razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Zadzwoń
Dojazd