Odtrucia alkoholowe Nowy Dwór Mazowiecki

Odtrucie alkoholowe w Nowym Dworze Mazowieckim to propozycja bezpośredniej pomocy w domu pacjenta. Wskutek nadmiernej ilości alkoholu i ciągłości jego przyjmowania, w organizmie gromadzą się szkodliwe substancje, których trzeba się pozbyć – w trosce o ochronę zdrowia i życia. Odtrucie alkoholowe w Nowym Dworze Mazowieckim to zabieg bezpieczny i kontrolowany. Sprawdź na czym polega i skorzystaj z niego, jeśli zależy Ci na nowym życiu w trzeźwości. A może to nie Ty, ale któraś z bliskich Ci osób potrzebuje detoksykacji? Przeczytaj najważniejsze informacje i otwórz się na zmianę. 

Odtrucie alkoholowe w Nowym Dworze Mazowieckim 

Odtrucie alkoholowe jest przeprowadzane po to, by w organizmie nastąpiła równowaga gospodarki wodnej. Jej zaburzenia leczy się przez podanie witamin, elektrolitów i glukozy. Pacjent otrzymuje też specjalny lek, który pomaga załagodzić objawy związane z zespołem abstynencyjnym – nieprzyjemne stany występujące w czasie nagłego odstawienia alkoholu. Zalicza się do nich między innymi: 

  • bóle głowy i zaburzenia świadomości, 
  • drgawki, 
  • lęki, 
  • biegunki i dolegliwości ze strony układu pokarmowego, 
  • mdłości

Domowe odtrucie alkoholowe w Nowym Dworze Mazowieckim zwiększa bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. W swoim pokoju i wśród bliskich zdecydowanie szybciej odzyska on dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. 

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Zadzwoń
Dojazd