Kroplówka na kaca – jak działa i czy warto?

Nadmierne spożycie alkoholu wiąże się z negatywnymi objawami – m.in. bólem głowy i dużym pragnieniem. Czy stosowana coraz częściej kroplówka na kaca jest bezpiecznym rozwiązaniem? W jakich sytuacjach warto ją podać i jakich efektów można się spodziewać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się czy kroplówka na kaca jest rzeczywiście potrzebna.

Kroplówka na kaca – jak działa?

Zastanawiasz się jaka kroplówka jest podawana pacjentom i jaki jest sposób jej działania? W podstawowej wersji kroplówka na kaca zawiera glukozę i elektrolity, w bardziej rozbudowanej – witaminę C i B wraz z glutamina peptydem, który neutralizuje toksyny w wątrobie. Dożylne podanie wymienionych substancji powoduje, że organizm szybko nawadnia się i od razu następuje jego regeneracja. Za efekty odpowiadają nie tylko same substancje, ale też forma ich podania. Bezpośrednie włączenie do krwiobiegu jest gwarancją natychmiastowej ulgi i skuteczności.

Ze względu na czas leczenia, można więc stwierdzić, że kroplówka na kaca działa dużo lepiej niż inne farmakologiczne lub domowe sposoby. Jest ona z pewnością najskuteczniejszą i najszybszą metodą leczenia kaca. Warto również pamiętać, że skład kroplówki dobierany jest indywidualnie do każdego pacjenta. Wszystkie podawane substancje są bezpieczne i zarejestrowane w polskim prawie. Coraz powszechniejsza praktyka jest legalna i przynosi korzyść wielu osobom – zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Efekty kroplówki na kaca

Kroplówka na kaca powoduje, że:

  • ustaje kołatanie serca,
  • mija ból głowy,
  • ręce przestają drżeć,
  • znika suchość w ustach,
  • znika potrzeba nadmiernego pragnienia,
  • poprawia się nastrój,
  • zmniejsza się nadmierna wrażliwość na światło i dźwięki,
  • zmniejsza się potliwość,
  • wzrasta energia.

Kroplówka na kaca przywraca organizmowi odpowiedni poziom nawodnienia i przyspiesza procesy oczyszczające. Opinie pacjentów wskazują na momentalne uczucie odprężenia i powrót dużej jasności umysłu. Przy zastosowaniu domowych metod leczenie kaca zajęłoby co najmniej kilka godzin, a w cięższych przypadkach – nawet do 1-2 dni.

Zabieg podania kroplówki na kaca

Nasz wyspecjalizowany personel oferuje najlepszą pomoc – kroplówkę na kaca z dojazdem do klienta. Każda osoba, która wypije za dużo alkoholu i zaobserwuje u siebie objawy kaca, może bez wychodzenia z domu skorzystać z działania medyków. Przyjeżdżamy do mieszkania pacjenta i w atmosferze spokoju oraz poczucia bezpieczeństwa, odzyskuje on siły. Kroplówka na kaca może być podana każdemu, kto zmaga się z zatruciem alkoholowym, wynikającym często z jednorazowego przekroczenia dopuszczalnej dawki. W przypadku zatrucia, które jest skutkiem bycia w ciągu alkoholowym, konieczny jest szereg innych działań: sama detoksykacja to za mało. Ważne jest, aby pacjenci w takim stanie otrzymali też należytą pomoc psychologiczną i zgłosili się na terapię. Chociaż kroplówka na kaca podawana jest także w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych, to jednak dojazd do pacjenta jest najbardziej komfortową opcją.

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pomagamy w leczeniu uzależnień alkoholowych.

Zadzwoń
Dojazd