Kontakt

Antidotum Odtruwanie

00-641 Warszawa ul. Nowowiejska 10 

telefon komórkowy: 692 692 999

telefon stacjonarny: 22 2431838

kontakt@odtrucie.warszawa.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Realizujemy odtrucia w domu pacjenta na terenie Warszawy i ościennych powiatów.

Jesteśmy placówką, która wykonuje zabiegi pozwalające alkoholikom na powrót do trzeźwości. W naszej ofercie znajduje się zarówno odtruwanie alkoholowe, jak i wszycie Esperalu.

Naszym klientom polecamy szczególnie zabiegi realizowane w domu pacjenta – to sprawia, że są one bardziej przyjazne i łagodniejsze dla chorych.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy z wieloletnim stażem, którzy dbają nie tylko o komfort chorego, ale przede wszystkim o stan jego zdrowia podczas i po przeprowadzonym zabiegu. Każda detoksykacja alkoholowa oraz implantacja disulfiramu odbywają się po uprzednim wywiadzie lekarskim oraz sprawdzeniu parametrów życiowych pacjenta. Także w trakcie trwania zabiegu lekarz monitoruje stan zdrowia chorego, dzięki czemu bezpiecznie przechodzi on przez kolejne etapy zabiegu.

Masz pytania dotyczące odtruwania alkoholowego? Nie wiesz, czy kwalifikujesz się do przeprowadzenia zabiegu w domu? Chcesz przerwać ciąg i powrócić znów do normalnego życia ? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udostępniamy także formularz zgłoszeniowy na stronie.

Nam możesz zaufać – jesteśmy dyskretni i przestrzegamy tajemnicy lekarskiej.

Zadzwoń – pomożemy!